Zajęcia dodatkowe 2018/2019


 

ZAJĘCIA   DODATKOWE

W SZKOLE  PODSTAWOWEJ    ZAKONU PIJARÓW W WARSZAWIE

W  ROKU SZKOLNYM 2018/2019

KLASY   IV – VIII  ORAZ ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

 

PONIEDZIAŁEK

 

GODZINA LEKCYJNA

RODZAJ      ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

SALA

7.30-8.15

Konsultacje z przyrody/biologii

Lidia Łukasiewicz

4

7.30-8.15

Koło języka hiszpańskiego

Monika Adamus

1

7.30-8.15

Koło geograficzne/konsultacje dla klasy 8a

Anna Ozimek

3

14.05 -14.50

Konsultacje z geografii dla klasy 5b

Anna Ozimek

Sala klasy 5b

15.00 -15.45

KOŁO MATEMATYCZNE dla klas 6

Beata Popielska

Sala klasy 6a

15.00 -16.15

Plastyka dla klas 4

Danuta Roszczyk

15.30-18.00

Early Stage dla klas

 

Sala klasy 4b

15.45-16.30

Konsultacje z historii dla klas 4-6

Rafał Świetliński

Sala klasy 5a

15.50-16.35

Konsultacje z geografii

o. Rafał Petkowicz

Sala klasy 5c

15.50-16.35

Koło  języka angielskiego dla klas 4-5

Marlena Jańczuk-Ziółkowska

 

2

15.45-16.30

SKS  klasy 7, 8, III gim.

Radosław Dudkowski

Sala gimnastyczna lub boisko

15:55-16:40

Programowanie - Scratch, Logomocja 4-8 i IIIgim

Michał Szlachcic

6

WTOREK

 

GODZINA LEKCYJNA

RODZAJ      ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

SALA

7.20-8.00

Koło matematyczne dla IIIg i 8 klasy

Beata Staszczyk-Kosiorek

 

4

14.05 -14.50

Ortograffiti    klasa 5b

Anna Szewc

Sala klasy 5b

15.00-15.45

TESTY  j. angielski/j. polski 

8a /koło polonistyczne

Anna Krasuska

Sylwia Łaniewska

3/5

15.00 -15.45

Koło geograficzne/konsultacje dla klasy IIIa gim

Anna Ozimek

2

15:55 - 16:40

KOŁO MATEMATYCZNE dla klas 7

Beata Popielska

sala klasy 6a

15.00 – 15.45

Zajęcia z ROBOTYKI

Błażej Sławionek

Sala klasy 5b i 4c

15.50-16.35

Konsultacje z  historii/EDB/WOS klasy 8 i IIIgim

 

Rafał Świetliński

Sala klasy 5a

ŚRODA

 

GODZINA LEKCYJNA

RODZAJ      ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

SALA

7.30-8.15

Koło przyrodnicze / konsultacje klasa 6

Ewa Grodzicka

Sala klasy 6b

7.30-8.15

Konsultacje z fizyki/poprawy

Maria Kwasiborska

Sala nr 7

14.05-15.00

Ortograffiti    klasa 5c

Renata Makawczyk

Sla klasy 5c

15.00-15.45

Koło przyrodnicze dla klasy  4a

Ewa Grodzicka

Sala klasy 4a

15.00-15.45

Konsultacje z języka polskiego dla klas 6 i 8

Maja Piórkowska

5

15.00-15.45

Koło geograficzne/konsultacje dla klasy IIIb gim i 8b

Anna Ozimek

5

15.00-15.45

Zajęcia teatralne

Beata Zaborek

Sala klasy 4c

15.00-15.45

SKS  klasy 3 - 6

Radosław Dudkowski

Sala gimnastyczna lub boisko

15.45-16.30

Przygotowanie do TYTANA

Radosław Dudkowski

Sala gimnastyczna lub boisko

15.45-16.30

Koło plastyczne dla klas 4,5,6,7

Justyna Wanat - Tenerowicz

Sala klasy 6b

15.50-16.35

Koło teatralne

Anna Krasuska

teatr

15:55-16:40

 Programowanie - Python, C++

Michał Szlachcic

6

CZWARTEK

 

GODZINA LEKCYJNA

RODZAJ      ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

SALA

7.30-8.15

Ortograffiti    klasa 6a

Sylwia Łaniewska

3

7.30-8.15

Konsultacje matematyczne dla klas 5a i 5c

Beata Staszczyk-Kosiorek

4

7.30-8.15

Konsultacje/zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Marlena Jańczuk-Ziółkowska

2

15.50 – 16.35

Koło historyczne

Maciej Małagocki

3

15.45-16.30

Koło religijne

o. Rafał Petkowicz

 

 

15.50-16.35

Zespół Katolika

Mariola Czyczyło

Sala konferencyjna

16.00-16.45

SKS

Krystyna Foks

Sala gimnastyczna lub boisko

PIĄTEK

 

GODZINA LEKCYJNA

RODZAJ      ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

SALA

7.30-8.15

Koło języka hiszpańskiego

Monika Adamus

Sala klasy 5c

7.30-8.15

Koło biologiczne dla klas 7, 8 i III gim

Lidia Łukasiewicz

1

13.10-13.55

Koło matematyczne dla klas 4

Bożena Popielarczyk

Sala klasy 4a

13:10 - 14:00

zajęcia kompensacyjne MATEMATYKA DLA POTRZEBUJĄCYCH klasy 4-6 (wolontariat)

Beata Popielska

pawilon dół (wszystkie sale)

 

14:00 - 14:55

zajęcia kompensacyjne MATEMATYKA DLA POTRZEBUJĄCYCH klasy 6-7

 

Beata Popielska

pawilon dół (sala pierwsza i druga)

14.05-14.50

Konsultacje z chemii dla klas 7 i 8

Kinga Lewandowska

7

14.05-14.50

Konsultacje z geografii dla klas 7

Anna Ozimek

1

15.00 – 15.45

Konsultacje polonistyczne

Anna Kołota

Sala klasy 6b

15.00 – 15.45

Koło języka angielskiego dla klas III – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Piotr Paczuski

1

SOBOTA

 

GODZINA LEKCYJNA

RODZAJ      ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

SALA

9.00-12.00

Koło chemiczne  (co drugi tydzień)

Kinga Lewandowska

7

 

OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH DLA UCZNIÓW kl. 1-3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

GODZINA

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

MIEJSCE/SALA

PONIEDZIAŁEK

13.15-13.50

KOŁO J. HISZPAŃSKIEGO (kl. 2a,2c)

Alvaro Figuero

2c

13.15-14.00

GIMNASTYKA KOREKCYJNA  (kl. 1-2)

Jolanta Dagiel

salka

13.15-14.00

GIMNASTYKA KOREKCYJNA  (kl. 3)

Jolanta Dagiel

salka

14.00-14.35

KOŁO J. HISZPAŃSKIEGO (kl.1 abc)

Alvaro Figuero

2c

14.45-15.20

KOŁO J. HISZPAŃSKIEGO (kl. 1-2)

Alvaro Figuero

2c

15.00-16.15

ZAJ. PLASTYCZNE

Danuta Roszczyk

czytelnia

15.30-16.05

KOŁO J. HISZPAŃSKIEGO (kl. 2-3)

Alvaro Figuero

2c

WTOREK

13.15-14.00

WARSZTATY SPRAWNEGO MYŚLENIA

Izabela Śliwińska

czytelnia

14.10-14.55

KOŁO MATEMATYCZNE (kl.2-3)

Beata Popielska

1b

14.10-14.55

WARSZTATY SPRAWNEGO MYŚLENIA

Izabela Śliwińska

czytelnia

15.00-15.45

WARSZTATY SPRAWNEGO MYŚLENIA

Izabela Śliwińska

czytelnia

15.00-17.00

ROBOTYKA

Błażej Sawionek

4c i 5b

15.50-16.35

WARSZTATY SPRAWNEGO MYŚLENIA

Izabela Śliwińska

czytelnia

15.45-16.30

ZAJĘCIA TEATRALNE  (kl. starsze)

Beata Zaborek

teatr

ŚRODA

13.30-14.45

ZAJ. PLASTYCZNE

Danuta Roszczyk

czytelnia

13.15-14.00

WARSZTATY SPRAWNEGO MYŚLENIA

Izabela Śliwińska

1a

14.10-14.55

KOŁO J. NIEMIECKIEGO (kl. 1)

Maria Bisińska

2a

14.10-14.55

WARSZTATY SPRAWNEGO MYŚLENIA

Izabela Śliwińska

1a

15.00-15.45

WARSZTATY SPRAWNEGO MYŚLENIA

Izabela Śliwińska

1a

15.05-15.50

KOŁO J. NIEMIECKIEGO (kl. 2)

Maria Bisińska

2a

15.00-15.45

ZAJĘCIA TEATRALNE  (kl.1-2)

Beata Zaborek

4c

CZWARTEK

13.15-14.00

SZACHY

Izabela Śliwińska

2a

14.10-14.55

GIMNASTYKA KOREKCYJNA  (kl. 1-2)

Jolanta Dagiel

salka

14.05-14.50

KOŁO J. NIEMIECKIEGO (kl. 3)

Maria Bisińska

2b

14.05-14.50

SZACHY

Izabela Śliwińska

2a

15.00-15.45

SZACHY

Izabela Śliwińska

2a

15.00-15.45

GIMNASTYKA KOREKCYJNA  (kl. starsze)

Jolanta Dagiel

salka

15.50-16.35

SZACHY

Izabela Śliwińska

2a

16.30-17.15

KOŁO J. HISZPAŃSKIEGO

Alvaro Figuero

2c

PIĄTEK

12.20-12.50

KOŁO MATEMATYCZNE

Beata Popielska

1b

12.20-13.05

CHÓR PCC (grupa początkująca)

Małgorzata Wyrwa

 

12.50-13.20

KOŁO MATEMATYCZNE

Beata Popielska

1a

13.10-13.45

CHÓR PCC (grupa zaawansowana)

Małgorzata Wyrwa

 

13.15-16.00

Zajęcia na pływalni (basen)

R. Dudkowski, K.Foks

pływalnia

12.30-13.15

SZACHY

Izabela Śliwińska

czytelnia

13.15-14.00

SZACHY

Izabela Śliwińska

czytelnia

 

Zajęcia odpłatne prowadzone przez osoby/ instytucje zewnętrzne prowadzone w grupach zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.

·        JUDO

·        PIŁKA NOŻNA

·        INNE