Grono pedagogiczne 2017/2018


  • o. Bogdan Dufaj
  • Dyrektor Szkoły
  • Religia
  • Anna Ozimek
  • Wicedyrektor - SP kl. 4-7, Gimnazjum
  • Geografia
  • Anna Kołota
  • Wicedyrektor - SP kl. 1-3
  • Język polski

Nauczyciele języka polskiego

  • Sylwia Łaniewska
  • J. polski
  • wych. 7a SP
  • Renata Makawczyk
  • J. polski
  • wych. 4c SP
  • Anna Szewc
  • J. polski
  • wych. 6b SP

Nauczyciele języków obcych

  • Anna Krasuska
  • J. angielski
  • wych. 6a SP
  • Sylwia Nowak
  • J. angielski
  • Dorota Niewierowska
  • J. angielski
  • Marlena Jańczuk-Ziółkowska
  • J. angielski
  • wych. 2A Gim.
  • Piotr Paczuski
  • J. angielski
  • wych. 2B Gim.
  • Javier Parrado-Herrera
  • J. hiszpański
  • Maria Zielińska
  • J. hiszpański
  • Maria Wróbel
  • J. niemiecki
  • Olga Młynarska
  • J. niemiecki

Nauczyciele matematyki

  • Beata Staszczyk-Kosiorek
  • Matematyka
  • wych. 7b SP
  • Bożena Popielarczyk
  • Matematyka
  • wych. 3B Gim.
  • Beata Popielska
  • Matematyka
  • wych. 5a SP

Nauczyciele religii

  • s. Zuzanna (Ewa Opiła)
  • Religia
  • o. Rafał Petkowicz
  • Religia
  • o. Radosław Torba
  • Religia
  • Daniel Mackiewicz
  • Religia
  • nauczyciel wspierający świetlicy

Nauczyciele wychowania fizycznego

  • Krystyna Foks
  • Wychowanie Fizyczne
  • Radosław Dudkowski
  • Wychowanie Fizyczne
  • Beata Tomaszewska
  • Taniec, Wychowanie fizyczne
  • wych. 4b SP

Nauczyciele innych przedmiotów

  • Kinga Lewandowska
  • Chemia
  • Maria Kwasiborska
  • Fizyka
  • Maciej Małagocki
  • Historia i społeczeństwo
  • Rafał Świetliński
  • Historia, WoS, Edukacja dla bezp.
  • wych. 4a SP
  • Lidia Łukasiewicz
  • Przyroda, Biologia, WdŻ
  • wych. 3A Gim.
  • Justyna Wanat-Tenerowicz
  • Plastyka, Technika, Zajęcia artystyczne, Zajęcia techniczne
  • Mariola Czyczyło
  • Muzyka, Zajęcia artystyczne
  • Michał Szlachcic
  • Informatyka, Zajęcia komputerowe, Zajęcia techniczne

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

  • Agnieszka Bombała
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • 3a
  • Anna Michiewicz
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • 3b
  • Jolanta Dagiel
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • 3c
  • Katarzyna Jastrzębska
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • 1a
  • Beata Majczak
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • 1b
  • Katarzyna Śliwińska
  • Eduk. wczesnoszkolna
  • 1c
  • Zaj. komput. kl. 1,2,3 SP
  • Aneta Podpora
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • 2a
  • Izabela Jarkiewicz
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • 2b
  • Katarzyna Kapciak
  • Nauczyciel wspomagający

Logopeda

  • Joanna Frąckiewicz
  • Logopeda

Pedagog-terapeuta

  • Barbara Pustelnik
  • Pedagog-terapeuta
  • Katarzyna Gawlińska-Dziewit
  • Pedagog-terapeuta
  • Doradztwo zawodowe

Psycholog

  • Sylwia Frączek
  • Psycholog
  • 1-3 SP
  • Agnieszka Sudoł
  • Psycholog
  • 4-6 SP, 1-3 Gim.

Biblioteka

  • Katarzyna Plak
  • Biblioteka, J. polski
  • wych. 5b SP

Świetlica

  • Aleksandra Żelazowska
  • Kierownik i wychowawca świetlicy
  • 1a
  • Anna Godzwon
  • Wychowawca świetlicy
  • 2a, 2b
  • Marta Dziewanowska
  • Wychowawca świetlicy
  • 3a, 4c
  • Monika Dufaj
  • Wychowawca świetlicy
  • 3b, 3c
  • Anna Skorupska
  • Wychowawca świetlicy
  • 1b, 1c
  • Agnieszka Rokita
  • Wychowawca świetlicy
  • 4a, 4b, 5a, 5b

ADMINISTRACJA

  • Iwona Krzemińska
  • Księgowość
  • Marta Sapiejewska
  • Sekretariat