Rok szkolny 2019/2020



DYREKCJA

  • o. Bogdan Dufaj
  • DYREKTOR
  • Anna Ozimek
  • Wicedyrektor kl. 4-8
  • Geografia
  • Anna Kołota
  • Wicedyrektor kl. 1-3
  • Język polski

Nauczyciele

  • s. Faustyna (Monika Aleksandrowicz)
  • Religia
  • Małgorzata Banasiak
  • Nauczyciel wspomagający
  • Agnieszka Bombała
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • wych. 3a
  • Religia
  • Marta Colella
  • Religia
  • Mariola Czyczyło
  • Muzyka
  • Jolanta Dagiel
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • wych. 3c
  • Karolina Przyrowska
  • Nauczyciel wspomagający
  • Marta Dziewanowska
  • Nauczyciel wspomagający
  • Wychow. świetlicy
  • Krystyna Foks
  • Wychowanie Fizyczne
  • wych. 8b
  • Przemysław Kołacki
  • Religia
  • Anna Godzwon
  • Wychow. świetlicy (3b, 3c)
  • Ewa Grodzicka
  • Przyroda
  • Geografia
  • Paulina Jałosińska
  • Nauczyciel wspomagający, wych. 6c
  • Katarzyna Jastrzębska
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • wych. 1a
  • Dorota Thel - Bielańska
  • Nauczyciel wspomagający
  • Katarzyna Kobiałka
  • Wychow. świetlicy (1a, 1b)
  • Piotr Murawski
  • Wychowanie fizyczne
  • Anna Krasuska
  • J. angielski
  • Małgorzata Krużel
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • wych. 2c
  • Kinga Sum
  • j.hiszpański
  • Gertruda Kwaśniak
  • Historia
  • Kinga Lewandowska
  • Chemia
  • Weronika Majewska
  • Informatyka
  • Sylwia Łaniewska
  • J. polski, wych. 4a
  • Lidia Łukasiewicz
  • Biologia, WdŻ
  • wych. 6b
  • Renata Makawczyk
  • J. polski
  • wych. 7c
  • Maja Malejka (Piórkowska)
  • J. polski
  • Maciej Małagocki
  • Historia
  • Wiedza o społeczeństwie
  • Anna Michiewicz
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • wych. 3b
  • Olga Młynarska
  • J. niemiecki
  • Dorota Niewierowska
  • J. angielski
  • Aldona Osińska (Gawlik)
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • wych. 3b
  • Piotr Paczuski
  • J. angielski
  • wych. 5b
  • o. Rafał Petkowicz
  • Religia, Geografia
  • Aneta Podpora
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • wych. 2a
  • Bożena Popielarczyk
  • Matematyka
  • wych. 6a
  • Beata Popielska
  • Matematyka
  • wych. 8a
  • Aleksandra Robakowska (Walczak)
  • Nauczyciel wspomagający
  • Anna Skorupska
  • Edukacja wczesnoszkolna, wych. 0a
  • Katarzyna Sobieraj
  • Edukacja wczesnoszkolna
  • wych. 1d
  • Beata Staszczyk-Kosiorek
  • Matematyka
  • Anna Szewc
  • J. polski
  • Joanna Ogaza
  • Nauczyciel wspomagający
  • Katarzyna Smoleń
  • Nauczyciel świetlicy
  • Anna Buchmiet
  • Nauczyciel wspomagający, nauczyciel świetlicy kl.4-5
  • Marlena Pasińska
  • Wychowawca 1b
  • Magda Szumowska
  • J. angielski
  • wych. 5a
  • Katarzyna Śliwińska
  • Eduk. wczesnoszkolna
  • wych. 1c
  • Zaj. komput. kl. 0-2
  • Rafał Świetliński
  • Historia, Edukacja dla bezp.
  • wych. 7a
  • Beata Tomaszewska
  • Taniec, Wychowanie fizyczne
  • wych. 7b
  • Wychow. świetlicy (4, 5)
  • o. Radosław Torba
  • Religia, Matematyka
  • Justyna Wanat-Tenerowicz
  • Plastyka, Technika, wych. 4b
  • M. Wielgosz
  • Fizyka
  • Brygida Witan
  • Nauczyciel wspomagający, wych. 4c
  • Justyna Wojciechowska
  • J. niemiecki
  • Aleksandra Żelazowska
  • Kierownik świetlicy
  • wych. 2b
  • Małgorzata Smolińska-Deszczka
  • J. angielski
  • Klaudia Żuk
  • J. angielski

Pedagog, Psycholog, Logopeda

  • Iwona Respond-Zakrzewska
  • Psycholog
  • 1-3
  • Terapeuta SI
  • Anna Spadarzewska
  • Psycholog
  • 4-8
  • Sylwia Gąsiorowska
  • Psycholog
  • 0-1
  • Barbara Pustelnik
  • Terapeuta pedagogiczny
  • Joanna Frąckiewicz
  • Logopeda

Biblioteka

  • Gertruda Kwaśniak
  • Biblioteka - ul. Gwintowa 3
  • Maja Malejka (Piórkowska)
  • Biblioteka - ul. Gościniec 1

ADMINISTRACJA

  • Iwona Krzemińska
  • Księgowość
  • Marta Sapiejewska
  • Sekretariat - ul. Gwintowa 3
  • Edyta Ludwiniak
  • Sekretariat - ul. Gościniec 1