Aktualności

26.06.2017

SUKCESY W KONKURSACH W ROKU SZKOLNYM 2016/17

SZKOŁA PODSTAWOWA KOLEGIUM ZAKONU PIJARÓW

 

I.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI OLIMPUS - SESJA JESIENNA
OLIMPUS – 4 listopada 2016r.

Klasa 4
AMADEUSZ KOZIKOWSKI         LAUREAT
TADZIO KLATA                             LAUREAT
MACIEK MITROWSKI                  LAUREAT
Klasa 6
JANEK NASIŁOWSKI                   LAUREAT

 

 

II.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI ALFIK MATEMATYCZNY

JERSZ ŁOWCY TALENTÓW – 23 listopada 2016r.
Klasa 4
TADZIO KLATA                             BARDZO DOBRY WYNIK
ANIELKA NASIŁOWSKA                        BARDZO DOBRY WYNIK
AMADEUSZ KOZIKOWSKI         BARDZO DOBRY WYNIK
MACIEJ MITROWSKI                    DOBRY WYNIK
Klasa 5
KACPER GÓRECKI                       LAUREAT - nagroda główna - Obóz Talentów
IGNACY STĘPNIEWSKI               BARDZO DOBRY WYNIK
Klasa 6
JANEK NASIŁOWSKI                   LAUREAT - nagroda główna - Obóz Talentów
JULIA LUTO                                    BARDZO DOBRY WYNIK

 

 

III.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI LEON – SESJA SIENNA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY LEON - 21listopada 2016r.

Klasa 4
MACIEJ MITROWSKI                    LAUREAT
ANIELA NASIŁOWSKA               LAUREATKA
TADZIO KLATA                             LAUREAT
KAROLINA DĄBROWSKA          LAUREATKA
Klasa 5
IGNACY STĘPNIEWSKI               LAUREAT
PAWEŁ GAJEK                               LAUREAT
KACPER GÓRECKI                       LAUREAT

Klasa 6
JAN NASIŁOWSKI                                     LAUREAT

 

 

IV.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI PINGWIN

EDI OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE - 29 listopada 2016r.

Klasa 4

MACIEK MITROWSKI                  LAUREAT
AMADEUSZ KOZIKOWSKI         WYRÓŻNIENIE
Klasa 5
KACPER GÓRECKI                       LAUREAT

IGNACY STĘPNIEWSKI               WYRÓŻNIENIE
Klasa 6
JANEK NASIŁOWSKI                   LAUREAT

MAŁGOSIA IWANICKA               WYRÓŻNIENIE

 

 

V.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI LEON – SESJA ZIOMOWA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY LEON – 16 stycznia 2017r.

Klasa 4
MACIEJ MITROWSKI                    LAUREAT
AMADEUSZ KOZIKOWSKI         LAUREAT
STANISŁAW JAWORSKI              LAUREAT
Klasa 5
IGNACY STĘPNIEWSKI               LAUREAT
KACPER GÓRECKI                       LAUREAT
FRANCISZEK KULIG                   LAUREAT
PAWEŁ GAJEK                               LAUREAT
OLIWIA KUSKE                             LAUREATKA
Klasa 6
JAN NASIŁOWSKI                                     LAUREAT
KLARA NAJECHALSKA              LAUREATKA
MAŁGORZATA IWANICKA        LAUREATKA
MIŁOSZ KOZIKOWSKI                LAUREAT
EWA CIURZYŃSKA                      LAUREATKA
ZUZANNA WOJCIECHOWSKA LAUREATKA

                                   

 

VI.

ORZEŁ MATEMATYCZNY

DELTA - 15 grudnia 2016r.

Klasa 5

KACPER GÓRECKI                       LAUREAT

IGNACY STĘPNIEWSKI               LAUREAT

Klasa 6

EWA CIURZYŃSKA                      WYRÓŻNIENIE

JAN NASIŁOWSKI                                    WYRÓŻNIENIE

 

 

VII.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS INTERNETOWY MAKS

JERSZ- ŁOWCY TALENTÓW – 9 marca 2017r.

Klasa 4
AMADEUSZ KOZIKOWSKI         BARDZO DOBRY WYNIK
MACIEJ MITROWSKI                    BARDZO DOBRY WYNIK
KAROLINA DĄBROWSKA          DOBRY WYNIK
STANISŁAW JAWORSKI              DOBRY WYNIK
Klasa 5
IGNACY STĘPNIEWSKI               BARDZO DOBRY WYNIK
KACPER GÓRECKI                       BARDZO DOBRY WYNIK
OLIWIA KUSKE                             DOBRY WYNIK
Klasa 6
JAN NASIŁOWSKI                                    BARDZO DOBRY WYNIK
MAŁGORZATA IWANICKA        DOBRY WYNIK
JULIA LUTO                                    DOBRY WYNIK
EWA CIURZYŃSKA                      DOBRY WYNIK

 

VIII

OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM GALILEO

CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ – 3 marca 2017r.

Klasa 4
AMADEUSZ KOZIKOWSKI         LAUREAT
MACIEJ MITROWSKI                    LAUREAT
PIOTR GOŁĄB                                LAUREAT
TADEUSZ KLATA                          WYRÓŻNIENIE
KAROLINA DĄBROWSKA          WYRÓŻNIENIE
Klasa 5
KACPER GÓRECKI                                   LAUREAT
NATALIA SKONIECZNA                         LAUREAT
TYMOTEUSZ WYRWA                 WYRÓŻNIENIE
IGNACY STĘPNIEWSKI               WYRÓŻNIENIE
Klasa 6
JAN NASIŁOWSKI                                     LAUREAT
MAŁGORZATA IWANICKA        LAUREAT

IX.

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

KANGOUROUS SANS FRONTIERES,

TOWARZYSTWO UPOWSZECHNIANIA WIEDZY I NAUK MATEMATYCZNYCH

18 marca 2017r.

Klasa 4
MACIEJ MITROWSKI                    LAUREAT

KOZIKOWSKI AMADEUSZ         WYRÓŻNIENIE
NASIŁOWSKA ANIELA               WYRÓŻNIENIE
GOŁĄB PIOTR                                WYRÓŻNIENIE
SULEJA ANTONI                           WYRÓŻNIENIE
KLATA TADEUSZ                          WYRÓŻNIENIE
GRANISZEWSKA GAJA               WYRÓŻNIENIE
Klasa 5
GÓRECKI KACPER                       WYRÓŻNIENIE
STEPNIEWSKI IGNACY               WYRÓŻNIENIE
GAJEK PAWEŁ                               WYRÓŻNIENIE
KUSKE OLIWIA                             WYRÓŻNIENIE
SKONIECZNA NATALIA                         WYRÓŻNIENIE
Klasa 6
NAJECHALSKA KLARA              WYRÓŻNIENIE


X.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY PANDA MATEMATYCZNA

EDI OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE – 4 kwietnia 2017r.

Klasa 4

AMADEUSZ KOZIKOWSKI         WYRÓŻNIENIE

Klasa 5

KACPER GÓRECKI                       WYRÓŻNIENIE

IGNACY STĘPNIEWSKI               WYRÓŻNIENIE

Klasa 6

JANEK NASIŁOWSKI                   WYRÓŻNIENIE

 

 

XI.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI LEON – SESJA WIOSENNA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY LEON – 27 kwietnia 2017r.

Klasa 4

AMADEUSZ KOZIKOWSKI         LAUREAT

TADEUSZ KLATA                          LAUREAT

KRZYSZTOF ŻMUDA                   LAUREAT

ANIELA NASIŁOWSKA               LAUREATKA

Klasa 5

KACPER GÓRECKI                       LAUREAT

KRZYSZTOF MICHALCZYK       LAUREAT

NATALIA SKONIECZNA                         LAUREATKA

KLASA 6

JAN NASIŁOWSKI                                    LAUREAT

 

 

XII.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY ALBUS

CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ – 9 maja 2017r.

Klasa 4

STAŚ JAWORSKI                           WYRÓŻNIENIE

Klasa 5

KACPER GÓRECKI                       LAUREAT

NATALKA SKONIECZNA                       WYRÓŻNIENIE

IGNACY STĘPNIEWSKI               WYRÓŻNIENIE

Klasa 6

MAŁGOSIA IWANICKA               LAUREAT

JANEK NASIŁOWSKI                   WYRÓŻNIENIE

 

 

XIII.

SZKOLNA LIGA ZADANIOWA TRUDEK

SZKOŁA PODSTAWOWA KOLEGIUM ZAKONU PIJARÓW

październik 2016 – maj 2017

Klasa 4

ANIELA NASIŁOWSKA               1 MIEJSCE

POLA PANKIEWICZ                     2 MIEJSCE

AMADEUSZ KOZIKOWSKI         3 MIEJSCE

Klasa 5

WERONIKA CZAJKOWSKA        1 MIEJSCE

FRANCISZEK KULIG                   2 MIEJSCE

WIJCIECH CENDECKI                  3 MIEJSCE

Klasa 6

KAJETAN WITKOWSKI                1 MIEJSCE

JAN NASIŁOWSKI                         2 MIEJSCE

JULIA LUTO                                               3 MIEJSCE