Aktualności19.06.2009

Zakończenie roku w szkole podstawowej

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się o godzinie 9.00 Mszą świętą, podczas której uczniowie szóstej klasy przekazali sztandar młodszym kolegom. Niejednemu szóstoklasiście łezka zakręciła się w oku...

Po Mszy świętej wszyscy udali się do teatru, gdzie uczniowie szóstej i piątej klasy zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem Pani Ani Szewc. Był to montaż słowno - muzyczny oraz kabaret oparty na żartach o tematyce szkolnej. Dekoracja została wykonana przez Danutę Roszczyk i jej stażystkę Karolinę Polak.

Następnie zabrał głos przedstawiciel Rady Rodziców. Po jego wystąpieniu Ojciec Dyrektor wręczył nauczycielom, którzy zakończyli staż, akty nadania stopnia awansu zawodowego, pożegnał pedagogów opuszczających naszą szkołę oraz podziękował wszystkim za ciężką pracę w ciągu całego roku szkolnego.

Piątoklasiści pożegnali starszych kolegów, obdarowując ich drobnymi pamiątkami. Później nastąpiło wręczanie przez Wychowawców i Ojca Dyrektora świadectw z wyróżnieniem oraz nagród.

Po spotkaniach w klasach wszyscy wyruszyli na długo oczekiwane wakacje.

powrót