Aktualności30.11.2008

ANDRZEJKI

Klasowe Andrzejki 2008

Dnia 29 listopada 2008 roku odbyła się w naszej klasie I a gimnazjum impreza andrzejkowa. Nasz wychowawczyni wszystko zaplanowała z tygodniowym wyprzedzeniem. Uczniowie mieli przygotować po jednej wróżbie.

Pierwsza część naszego spotkania upłynęła w towarzystwie wróżb andrzejkowych, śmiechu i świetnej zabawy. Większość chłopców zostanie duchownymi lub starymi kawalerami. Statystyki u dziewcząt wiele się nie różniły. Potem odbyło się lanie wosku - przyglądaliśmy się z uwagą na różne przedziwne ,, stwory " woskowe i przepowiadaliśmy sobie przyszłość. Było też coś dla żołądka. Posilaliśmy się ciasteczkami, ciepłą pizzą oraz sokami.

Po zakończeniu wróżb przypomnieliśmy sobie z płyty CD nasze zdjęcia ze ślubowania. Oglądaliśmy je z powagą i dużym skupieniem. Wreszcie przyszedł czas na zabawy taneczne. Pani Lidka zostawiła nas samych w sali, a my bawiliśmy się i tańczyliśmy, nie zważając na bolące nogi.

Impreza jednak powoli dobiegała końca. Wieczór andrzejkowy był pięknym czasem, który spędziliśmy w klasowym gronie. Miła atmosfera i dużo humoru sprawiały , że nikt nie zwracał uwagi na upływające godziny naszej zabawy.

Te miłe chwile uwieczniliśmy na zdjęciach.

Tegoroczne Andrzejki były super!!!

Łukasz Krzemiński

powrót