Aktualności20.06.2008

Zakończenie roku szkolnego w szkole podstawowej

Zakończenie roku szkolnego w szkole podstawowej rozpoczęło się o godz.9.00 uroczystą Mszą św., podczas której nastąpiło przekazanie sztandaru uczniom kl. V przez uczniów klasy VI. Po Eucharystii o. dyrektor zaprosił wszystkich do teatru na dalszą część uroczystości. Tutaj cała wspólnota szkolna obejrzała 20- minutowy program kabaretowy przygotowany przez rodziców i nauczycieli z klas Ia i Ib pod kierunkiem p. Joanny Kołaczkowskiej. Potem nastąpiło uroczyste rozdanie świadectw i nagród książkowych uczniom klas IV-VI. O. dyrektor wręczył także nagrodę "Najlepsi z najlepszych" dwóm uczniom z klasy VI: Jankowi Jasińskiemu i Marcinowi Pinkoszowi, którzy przez cały okres edukacji w szkole podstawowej wyróżniali się doskonałymi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem. O kolegach z klasy VI pamiętali tez piątoklasiści. Na pożegnanie obdarowali starszych kolegów prezentami, życząc im sukcesów w gimnazjum.

Wręczono także nagrody dyrektorskie dla pracowników naszej szkoły. Otrzymali je nauczyciele, którzy przez trzy lata z zaangażowaniem prowadzili swoje klasy jako ich wychowawcy, panie: Barbara Pustelnik, Izabela Jarkiewicz i Joanna Frąckiewicz, a także oddany pracownik naszej szkoły, pani sekretarka Iwona Drzewiecka. O. dyrektor i przedstawiciele Rady Rodziców podziękowali wszystkim pracownikom szkoły za całoroczny trud. Następnie uczniowie i rodzice klas 0-III przeszli do sal, by odebrać świadectwa i pożegnać się przed wakacjami z wychowawcami.

powrót