Aktualności30.01.2008

Dzień Babci i Dziadka

21 I 2008 r. obchodziliśmy w naszej szkole święto naszych babć i dziadków. Rozpoczęła je uroczysta Msza św. w ich intencji.

Część artystyczna przygotowana przez dzieci z kl. 0- III odbyła się w teatrze. Na początku dziadkowie obejrzeli krótki film z udziałem pierwszaków. Były to wypowiedzi dzieci nt. "Co lubię robić wspólnie z babcią i dziadkiem". Potem nadszedł czas na występy. Mali artyści włożyli w nie całe swoje serce. Najmłodsi zatańczyli rockn'rolla, klasy pierwsze zaśpiewały piosenki o babci i dziadku - marynarzu, Wystąpił też boys band z kl. IIb, zaś "rycerze" i "damy" z klasy IIIb wykonały "średniowieczną" pieśń. Klasa IIIa popisała się doskonałą grą na instrumentach perkusyjnych. Nie zabrakło też tańców. Uczniowie z kl. IIa wykonali układ choreograficzny z szarfami, a ich koleżanki z IIb - taniec dworski.

Na zakończenie występów dziadkowie obejrzeli króciutki film, w którym pierwszaki składały im życzenia. Potem były jeszcze samodzielnie wykonane przez dzieci prezenty i słodki poczęstunek.

powrót